Kôš na triedený odpad, drevený, odtieň pinie, objem 3 x 50 l, výška 800 mm
kód: 123091
284,00 € bez DPH
349,32 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Popis
- robustná žiarovo zinkovaná a dodatočne lakovaná konštrukcia (RAL9007), zváraná
- po obvode je konštrukcia vykladaná masívnymi smrekovými latami
- drevo je morené špeciálnym lakom na vonkajšie použitie
- 3 vnútorné vyberateľné pozinkované nádoby s objemom 50 l, s manipulačnými úchytmi
- konštrukcia je odolná proti nepriaznivým vplyvom počasia a udržuje dlhodobo nemenný vzhľad
- s patkami pre ukotvenie lavice k pevnému podkladu
- súčasťou dodávky je sada 4 samolepiacich etikiet (plast, sklo, papier, zmesový odpad)
Parametre
| farba | pinie ![]() |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 150 l |
| hĺbka | 410 mm |
| šírka | 1090 mm |
| výška | 800 mm |













