Kôš na triedený odpad, drevený, so strieškou, odtieň pinie, objem 3 x 50 l, výška 940 mm
kód: 123072
375,00 € bez DPH
461,25 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 15 ks
Popis
- robustná žiarovo zinkovaná a dodatočne lakovaná konštrukcia (RAL9007), zváraná
- po obvode je konštrukcia vykladaná masívnymi smrekovými latami
- drevo je morené špeciálnym lakom na vonkajšie použitie
- 3 vnútorné vyberateľné pozinkované nádoby s objemom 50 l, s manipulačnými úchytmi
- konštrukcia je odolná proti nepriaznivým vplyvom počasia a udržuje dlhodobo nemenný vzhľad
- s patkami pre ukotvenie lavice k pevnému podkladu
- súčasťou dodávky je sada 4 samolepiacich etikiet (plast, sklo, papier, zmesový odpad)
Strieška chráni obsah proti nepriazni počasia. Strieška je opatrená masívnymi kovovými pántami, uzamykateľná na trojhranný zámok.
Parametre
| farba | pinie ![]() |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 150 l |
| hĺbka | 410 mm |
| šírka | 1090 mm |
| výška | 940 mm |









