Pojazdný, pozinkovaný, drôtený box 1200x800 mm, vnútorná výška 400 mm, nosnosť 250 kg
kód: 123062
199,00 € bez DPH
244,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Popis
Zostavené z dvoch základných dielov:
1) podvozok veľkosti europalety:
- robustný jeklový rám vystužený drôtenou mriežkou, veľkosť ôk 50x50 mm
- 4 otočné kolieska, z toho 2 s brzdou, priemer 80 mm, obruče zo šedej nešpiniacej gumy
2) mriežková nadstavba na europalete
- veľkosť ôk 120x65 mm
- nadstavba je k podvozku uchytená 4 sklopnými držiakmi
Parametre
| kolesá | 4 otočné kolieska (2 s brzdou) |
| materiál obruče | šedá guma |
| povrch | zinkochromát |
| nosnosť | 250 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| šírka | 800 mm |
| vnútorna výška | 400 mm |
| výška | 570 mm |



