Rudla VARIOfit z nerezu, s klznými ližinami, nosnosť 250 kg
kód: 123057
EAN: 4035694095427

548,00 € bez DPH
674,04 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- stabilná, zváraná nerezová konštrukcia (AISI 304)
- 2 ochranné rukoväte
- vymeniteľné plastové lyžiny, vedené pozdĺž ohybu potrubia, aby sa zabránilo poškodeniu
- 250x65 mm celogumové kolieska, špeciálny plastový ráfik s presným nerezovým guľôčkovým ložiskom a plastovou krytkou
Parametre
| farba | antikoro matné ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | antikór |
| lopata Š×H | 480 × 300 mm |
| hmotnosť | 21 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 570 mm |
| výška | 1315 mm |










