Dielenská skriňa, 2 pozinkované police s nosnosťou 100 kg, v x š x h: 1040x1000x500 mm, farba modrá RAL5012


Popis
- robustné skrine navrhnuté pre veľmi náročné podmienky
- konštrukcia zvarená z oceľového plechu s hrúbkou 1,0 mm
- maximálna nosnosť korpusu:
- 400 kg (nízka verzia)
- 700 kg (vysoká verzia)
- police z pozinkovaného plechu s nosnosťou 100 kg
- police sú prestaviteľné v rastri 25 mm
- dvere s trojbodovým rázvorovým zámkom
- nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy, nastaviteľné zvnútra
- klzáky pre ľahší presun skrine a zároveň chrániaci podlahu proti poškriabaniu
- s možnosťou kotvenia do steny pre ešte väčšiu stabilitu
- povrchová úprava práškovým lakom so zirkóniovou základnou vrstvou, ktorá chráni pred koróziou a zvyšuje priľnavosť farby
- použité farby majú protipožiarnu ochranu A2-s1,d0 (Building Research Institute)
Pripravené na okamžité použitie, bez nutnosti montáže a inštalácie.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 54 kg |
| nosnosť korpusu | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1040 mm |












