Množstevná zľava
Dielenská skriňa, 4 pozinkované police s nosnosťou 100 kg, v x š x h: 1990x1200x500 mm, farba modrá RAL5012
kód: 123040

545,00 € bez DPH
670,35 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
517,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
- robustné skrine navrhnuté pre veľmi náročné podmienky
- konštrukcia zvarená z oceľového plechu s hrúbkou 1,0 mm
- police z pozinkovaného plechu s nosnosťou 100 kg
- police sú prestaviteľné v rastri 25 mm
- dvere s trojbodovým rázvorovým zámkom
- nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy
- klzáky pre ľahší presun skrine a zároveň chrániaci podlahu proti poškriabaniu
- s možnosťou kotvenia do steny pre ešte väčšiu stabilitu
- povrchová úprava práškovým lakom so zirkóniovou základnou vrstvou, ktorá chráni pred koróziou a zvyšuje priľnavosť farby
- použité farby majú protipožiarnu ochranu A2-s1,d0 (Building Research Institute)
Pripravené na okamžité použitie, bez nutnosti montáže a inštalácie.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 102 kg |
| nosnosť korpusu | 700 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1990 mm |












