Prístrešok K4, 4195 x 2165 mm, tri steny+ochrana pred vetrom, farba antracit RAL7016


Popis
Konštrukcia: Nosná konštrukcia z oceľových profilov s nadväzujúcou strešnou konštrukciou z trapézového plechu.
Povrchy: Všetky oceľové, nosné diely sú žiarovo pozinkované a práškovo lakované v antracitovo šedej farbe RAL7016 (iné farby možné na vyžiadanie). Trapézový plech pozinkovaný a obojstranne lakovaný. vnútorná strana – polyester šedo-biela, vonkajšia strana RAL 9002 šedo-biela.
Strecha: Plochá strecha, strešná krytina trapézový plech, obvodová atika výška 150 mm.
Zadná / bočná / protiveterná stena: tvrdené bezpečnostné sklo (ESG), štandardne číre sklo upevnené špeciálnymi držiakmi k nosnej konštrukcii.
Odvodnenie: Cez dažďový odkvap integrovaný do strechy (vnútorný, bitumenovaný), odtok v zadnom rohovom stĺpiku, výtok cca. 120 mm nad zemou.
Zaťaženie snehom: Konštrukcia je navrhnutá na zaťaženie snehom 1,45 kN / m²
Zaťaženie vetrom: Konštrukcia je schválená pre veterné oblasti I-II
Upevnenie: Stĺpiky s pätkami na prikotvenie k betónovému základu podľa dodaného plánu.
Dodávka: Stavebnica rozložená v masívnom drevenom obale a sklenenom stojane. Montážny a kotvicu materiál je súčasťou dodávky.
Montáž: Jednoduchá montáž svojpomoci, montážny návod je súčasťou dodávky.
Vstup je spredu vpravo, svetlá šírka 1970 mm
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| hmotnosť | 965 kg |
| dĺžka | 4195 mm |
| hĺbka | 2165 mm |
| svetlá výška | 2360 mm |
| vnútorná dĺžka | 4075 mm |
| vnútorná hĺbka | 2105 mm |
| výška | 2510 mm |












