Antistatický stolový vozík VARIOfit, 3 police, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg


Popis
Vozíky ESD sú určené pre vybavenie prevádzok v elektronickom priemysle, kde je potreba zamedziť hromadeniu statického náboja a predchádzať vytváraniu elektrostatických výbojov, ktorý môže poškodiť citlivé elektronické zariadenia.
- vozík je zvarený z oceľových profilov
- oceľová konštrukcia práškovo lakovaná grafitovo šedou RAL7024 farbou s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče z elektricky vodivej plnej šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- ložné plochy z elektricky vodivých drevotrieskových dosiek svetlo šedej farby uložených v oceľovom ráme
- doska s laminom v rovine s rámom
- nosnosť police 200 kg
Parametre
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 59 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 200 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 920 mm |



