ESD zásuvková dielenská skriňa, 8 x zásuvka, v x š x h: 990 x 1037 x 630 mm, farba šedá RAL7035
kód: 122936

1 542,00 € bez DPH
1 896,66 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
Vyhovuje norme EN 61340-5-1.
- konštrukcia z oceľového plechu s uzemňovacími bodmi, povrch ošetrený antistatickou práškovou farbou
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú výsuvy 100%, guličkové ložiská
- nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
- drobné plastové diely nie sú ESD vodivé
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 8 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| šírka | 1037 mm |
| šírka zásuvky | 918 mm |
| výška | 990 mm |











