Množstevná zľava
Kôš EKO SQUARE na triedený odpad, objem 90 l, nádoba lakovaná šedá, veko žlté (plasty)
kód: 122920

99,90 € bez DPH
122,88 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
89,90 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Popis
- pre vnútorné použitie
- dno nádoby chránené plastovým podstavcom, ktorý nekoroduje a chráni podlahu proti poškriabaniu
- odnímateľné farebné veko a samolepka v zodpovedajúcom farebnom rozlíšení
- kôš je vybavený upevňovacími lištami Hold Bag, ktoré stabilne držia odpadové vrece
- nádoba z lakovanej ocele, farba strieborno-sivá
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 90 l |
| hĺbka | 360 mm |
| šírka | 360 mm |
| výška | 690 mm |
















