Množstevná zľava
Prepravník z polyetylénu, s vekom, uzamykateľný, plné steny, 800x600x830 mm, na nohách
kód: 122873
355,00 € bez DPH
436,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
319,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Popis
- ISO a EUR rozmery
- stohovatelné
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- optimalizované rozmery umožňujú maximálne využitie ložného priestoru prepravných prostriedkov a skladových priestorov
- prepravníky sú vyrobené z vysokotlakého polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
- steny a dno prepravníkov sú plné, vo vnútru hladké
- štandartne vo farbe šedej
Prepravníky dodávame v prevedení s vekom a uzamykacím systémom.
špeciálne závesné pánty: 2 v zadnej časti, 1 vpredu, vrátane visiaceho zámku
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 19,5 kg |
| objem | 250 l |
| vnútorná dĺžka | 740 mm |
| vnútorna šírka | 540 mm |
| vnútorna výška | 640 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 840 mm |








