Dielenská skriňa s vertikálnou deliacou stenou, 4 police, 14 zásuviek, v x š x h: 1990x1200x500 mm, farba modrá RAL5012


Popis
- masívna zváraná konštrukcia z oceľového plechu hr. 1 mm
- veľmi vysoká celková nosnosť
- dvojkrídlové zosilnené dvere s trojbodovým rázvorovým zámkom
- vertikálna stredová deliaca stena
- police z pozinkovaného plechu s nosnosťou 100 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- zásuvky na guličkových výsuvoch 85% s nosnosťou 40 kg
- nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy
- klzáky pre ľahší presun skrine a zároveň chrániaci podlahu proti poškriabaniu
- s možnosťou kotvenia do steny pre ešte väčšiu stabilitu
Vysoká kvalita materiálu a prevedenia, pre veľkú každodennú záťaž, vhodné pre profesionálov.
Pred lakovaním sú všetky komponenty potiahnuté zirkóniovou vrstvou, ktorá ich chráni pred koróziou a zvyšuje priľnavosť farby. Použité farby majú protipožiarnu ochranu A2-s1,d0 (Building Research Institute).
Skrine dodávame kompletne zostavené, bez nutnosti ďalšej montáže.
Vnútorné vybavenie: 4 pozinkované police, 12 štandardných zásuviek, 2 vysoké zásuvky, 1 uzamykateľná schránka.Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| nosnosť korpusu | 700 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet políc | 4 ks |
| počet zásuviek | 14 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1990 mm |












