Dielenská skriňa s vertikálnou deliacou stenou, 2 police, 10 zásuviek, v x š x h: 1040x1200x500 mm, farba zelená RAL6011


Popis
- masívna zváraná konštrukcia z oceľového plechu hr. 1 mm
- veľmi vysoká celková nosnosť
- dvojkrídlové zosilnené dvere s trojbodovým rázvorovým zámkom
- vertikálna stredová deliaca stena
- police z pozinkovaného plechu s nosnosťou 100 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- zásuvky na guličkových výsuvoch 85% s nosnosťou 40 kg
- nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy
- klzáky pre ľahší presun skrine a zároveň chrániaci podlahu proti poškriabaniu
- s možnosťou kotvenia do steny pre ešte väčšiu stabilitu
Vysoká kvalita materiálu a prevedenia, pre veľkú každodennú záťaž, vhodné pre profesionálov.
Pred lakovaním sú všetky komponenty potiahnuté zirkóniovou vrstvou, ktorá ich chráni pred koróziou a zvyšuje priľnavosť farby. Použité farby majú protipožiarnu ochranu A2-s1,d0 (Building Research Institute).
Skrine dodávame kompletne zostavené, bez nutnosti ďalšej montáže.
Parametre
| farba dverí | zelená RAL6011 ![]() |
| farba korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| nosnosť korpusu | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet zásuviek | 10 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1040 mm |












