Dispečerské kreslo TAMPA 24/7 s lakťovými opierkami, čalúnený sedák, farba čierna

Popis
- certifikácia TÜV Rheinland pre intenzívne použitie 24 hodín a 7 dní v týždni
- nosnosť 200 kg
- zvlášť ergonomická a mechanicky odolná konštrukcia
- vysoké čalúnenie podsedáku pre pohodlné sedenie
- extra vysoké operadlo s nastavením výšky v rozsahu 0-65 mm
- opierka hlavy s nastaviteľnou výškou 0-75 mm a nastaviteľným uhlom
- 4D podrúčky s mäkkou dotykovou plochou (s nastavením šírky, hĺbky, uhla, posuv dopredu a dozadu)
- plynový piest Class 4 HEAVY DUTY na nastavenie výšky sedadla
- kolieska s gumovou obručou pre všetky typy podláh
- alumíniový kríž lakovaný čiernou práškovou farbou
- špeciálna poťahová látka s certifikátom oderuvzdornosti Martindale na 100 000 cyklov
Asynchrónna mechanika:
- nezávislé nastavenie uhla sedadla a operadla
- nastavenie sily protiváhy
- nastavenie hĺbky sedadla s aretáciou
- funkcia hojdania
Rozmery:
výška celková: 1225 - 1485 mm
výška sedadla: 450 - 565 mm
šírka: 725 mm
hĺbka: 650 mm
Parametre
| druh mechaniky Všetky kancelárske otočné stoličky sú výškovo nastaviteľné pomocou plynového piestu. Ďalej rozlišujeme 4 základné druhy mechanizmov: | asynchrónna Operadlo a sedadlo sú oddelené. Sedadlo a operadlo možno nastaviť samostatne, čo umožňuje individuálne nastavenie sklonu medzi operadlom a sedadlom. Ak operadlo nie je zaaretované, voľne sa odkláňa a cez pružinu je permanentne v kontakte s chrbtom užívateľa. |
| farba | čierna ![]() |
| lakťové opierky | áno |
| materiál podstavce | hliník |
| operadlo hlavy | áno |
| hmotnosť | 33 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| výška | 1485 mm |
| výška sedadla max. | 565 mm |
| výška sedadla min. | 450 mm |












