Otočná pracovná stolička ESD, na kolieskach, sedák polyuretan, farba čierna
kód: 122846
112,00 € bez DPH
137,76 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Popis
- zodpovedajú norme EN 61340-5-1 (možno ich používať v priestoroch, v ktorých je vyžadovaná ochrana proti elektrostatickým výbojom)
- odpor meraný medzi sedadlom a zemiacim bodom na podložie je menší ako 109 Ohm
- sedák z mäkkého nešmykľavého a vodivého polyuretánu vysokej kvality
- materiál je odolný voči oderu, pôsobeniu prachu, chemikálií, olejov a rozpúšťadiel, dá sa veľmi dobre čistiť a dezinfikovať
- plynový piest na nastavenie výšky sedadla
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| nosnosť | 130 kg |
| priemer podstavca | 640 mm |
| priemer sedadla | 340 mm |
| výška sedadla max. | 550 mm |
| výška sedadla min. | 430 mm |




