Otočná pracovná stolička ESD, s oporným kruhom, na klzákoch, čalúnený sedák, farba šedá
kód: 122844
192,00 € bez DPH
236,16 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (12 prac. dní)
Popis
- podľa normy EN 61340-5-1
- základné súčasti stoličky, vrátane poťahu a koliesok sú vodivé (ESD - ElectroStatic Discharge)
- meraný odpor: 0,1 MΩ
- chrómovaný plynový piest na nastavenie výšky sedadla
- oceľový chrómovaný podstavec Ø 550 mm
- nosnosť 150 kg
- čalúnenie z vysoko kvalitnej vodivej tkaniny v tmavo šedej farbe (antracit)
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | látka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| nosnosť | 150 kg |
| priemer podstavca | 550 mm |
| priemer sedadla | 325 mm |
| výška sedadla max. | 940 mm |
| výška sedadla min. | 680 mm |




