Podstavec stola s prestaviteľnou výškou 655-1305 mm, 4 elektromotory, farba biela
kód: 122837
555,00 € bez DPH
682,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 32 ks
Popis
- elektricky prestaviteľná výška pre prácu v stoji aj v sede
- nosnosť 300 kg
- prestaviteľná výška 655-1305 mm
- 4 synchronizované elektromotory
- robustná oceľová konštrukcia
- digitálny riadiaci panel s ukazovateľom výšky a pamäťou 3 polôh
- napájanie 100-240 V, rýchlosť 38 mm/s
- anti-kolíznym senzor (aktívny vždy pri nastavovaní výšky)
- vodorovná výstuha je roztiahnuteľná, vhodná pre šírku dosky stola 1200 - 2400 mm / hĺbka 750-900 mm
- integrovaný nosič káblov
- oceľová konštrukcia lakovaná, farba biela
- nosnosť 300 kg
- prestaviteľná výška 655-1305 mm
- 4 synchronizované elektromotory
- robustná oceľová konštrukcia
- digitálny riadiaci panel s ukazovateľom výšky a pamäťou 3 polôh
- napájanie 100-240 V, rýchlosť 38 mm/s
- anti-kolíznym senzor (aktívny vždy pri nastavovaní výšky)
- vodorovná výstuha je roztiahnuteľná, vhodná pre šírku dosky stola 1200 - 2400 mm / hĺbka 750-900 mm
- integrovaný nosič káblov
- oceľová konštrukcia lakovaná, farba biela
Parametre
| farba konštrukce | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| hmotnosť | 60 kg |
| nosnosť dynamická | 300 kg |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka max. | 1900 mm |
| šírka min. | 1100 mm |
| výška zdvihu | 650 mm |












