Skladací, drôtený paletový box 800 x 600 x 785 mm, pozink
kód: 122836
126,00 € bez DPH
154,98 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 44 ks
Popis
- skladacie a stohovateľné
- vyrobené z pozinkovaného oceľového drôtu
- hodné pre prepravu a manipuláciu paletovým vozíkom
Zaťažené popr. prázdne sú trojnásobne stohovateľné. Po zložení dochádza k redukcii objemu až o 75% a zároveň sú mnohonásobne stohovateľné.
Na dlhšej strane je umiestená sklopná klapka pre lepší prístup k uskladnenému tovaru.
Veľkosť oka (vnútorná):
- bočné steny: 52 mm x 95 mm
- spodná časť: 39 mm x 139 mm
Parametre
| hmotnosť | 26 kg |
| nosnosť | 350 kg |
| stohovateľnosť | 6 ks |
| podjazdná výška | 100 mm |
| vnútorná dĺžka | 719 mm |
| vnútorna šírka | 549 mm |
| vnútorna výška | 650 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 785 mm |
| výška v zloženom stave | 366 mm |
Dokumenty
názov











