Skladací, drôtený paletový box 1200 x 800 x 995 mm, pozink
kód: 122834
222,00 € bez DPH
273,06 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 34 ks
Popis
- skladacie a stohovateľné
- vyrobené z pozinkovaného oceľového drôtu
- hodné pre prepravu a manipuláciu paletovým vozíkom
Zaťažené popr. prázdne sú trojnásobne stohovateľné. Po zložení dochádza k redukcii objemu až o 75% a zároveň sú mnohonásobne stohovateľné.
Na dlhšej strane je umiestená sklopná klapka pre lepší prístup k uskladnenému tovaru.
Veľkosť oka (vnútorná):
- bočné steny: 52 mm x 95 mm
- spodná časť: 39 mm x 139 mm
Parametre
| hmotnosť | 46 kg |
| nosnosť | 600 kg |
| stohovateľnosť | 4 ks |
| podjazdná výška | 100 mm |
| vnútorná dĺžka | 1110 mm |
| vnútorna šírka | 744 mm |
| vnútorna výška | 848 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| vonkajšia výška | 995 mm |
| výška v zloženom stave | 366 mm |









