Množstevná zľava
Hygienická plastová paleta 1200 x 800 mm, plná, 3 uzavreté ližiny, farba šedá
kód: 122825
79,10 € bez DPH
97,29 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
75,10 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 41 ks
Popis
- európsky štandard pri preprave potravín
- hygienické palety majú uzavretý tvar, chrániace pred nečistotami a sú ľahko umývateľné
- používajú sa na prepravu a úlohy súvisiace s potravinárskymi výrobkami
- vyrobené z HDPE, odolného voči vysokým a nízkym teplotám: -30°C / +70°C
- majú lemovanie na okrajoch, aby sa zabránilo náhodnému skĺznutiu nákladu z palety
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | HDPE polyetylén s vysokou hustotou |
| povrch | plný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 18 kg |
| nosnosť dynamická | 1250 kg |
| nosnosť statická | 4000 kg |
| nosnosť v regálu | 1000 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 160 mm |






