Nízkozdvižný paletový vozík s váhou, nosnosť 2500 kg, kolieska polyuretán
kód: 122821
1 032,00 € bez DPH
1 269,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
Znižuje námahu obsluhy pri manipulácii a kontrole hmotnosti materiálu. Behom manipulácie ide jednoducho zvážiť paletu s tovarom. Paletový vozík je vybavený digitálnou váhou s nosnosťou 2500 kg a presnosťou +/- 0,5 kg. Váha má 6 číslicový displej s veľkosťou číslic 1,2“ a 7 kontrolných LED. Základné vážiace funkcie sú nula, tara, prepínač jednotiek kg/lb a automatické vypnutie pri nečinnosti. Veľmi úsporná váha je napájaná z batérie 6V4Ah, nabíjací adaptér 230V je súčasťou dodávky.
vodiace kolieska: 180x50 mm, obruče polyuretán
vidlicové kolieska: 74x70 mm polyuretán, tandem
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | standard |
| hmotnosť | 110 kg |
| min. vážiaci krok | 0,5 kg |
| nosnosť | 2500 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 540 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |











