Oblúkový prístrešok, jednostranný B04, 4130 x 2290 x 2100 mm
kód: 122718
EAN: 4250366526317

2 580,00 € bez DPH
3 173,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (17 prac. dní)
Popis
- praktické a jednoduché zastrešenie pre bicykle, koše a iné predmety
- samonosná konštrukcia z oceľových profilov 40x40 mm, žiarovo pozinkovaných
- strešný prvok z priehľadného polykarbonátu odolného voči poveternostným vplyvom
- bočné stenové panely na lepšiu ochranu proti vetru možno objednať ako príslušenstvo (odporúča sa objednať spolu s prístreškom)
- dodáva sa v demontovanom stave - jednoduchá montáž podľa priloženého návodu
Maximálne zaťaženie strechy (sneh) je 0,85 kN/m2
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| prevedenie | základný modul |
| prístup | jednostranný |
| hmotnosť | 222 kg |
| dĺžka | 4130 mm |
| hĺbka | 2100 mm |
| vnútorná dĺžka | 4030 mm |
| vnútorná hĺbka | 2050 mm |
| vnútorna výška | 2200 mm |
| výška | 2290 mm |
Dokumenty
názov












