Prístrešok pre fajčiarov, zadná a jedna bočná stena z vlnitého PVC, strecha - trapézový plech, v x š x h: 2360x2960x1580 mm
kód: 122715
EAN: 4250366528823

1 797,00 € bez DPH
2 210,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
- konštrukcia z oceľových stĺpikov 60x60 mm s montážnymi pätkami
- bočné steny z kvalitného vlnitého PVC s držiakmi na opretie
- strecha z dvojitého trapézového plechu so širokým ohranením
Oceľová konštrukcia s antikoróznou úpravou žiarovým zinkom
- s jednou zadnou a jednou bočnou stenou
- maximálne zaťaženie strechy (sneh) je 0,75 kN/m2
Dodávka vo forme stavebnice s názorným montážnym návodom. Montáž je jednoduchá.
Parametre
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 262 kg |
| počet bočných stien | 2 ks |
| hĺbka | 1580 mm |
| svetlá výška | 2200 mm |
| šírka | 2960 mm |
| vnútorná hĺbka | 1485 mm |
| vnútorna šírka | 2661 mm |
| výška | 2360 mm |
Dokumenty
Varianty produktu
názov
kód
povrch
hmotnosť
počet bočných stien
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
115536
biely lak
208 kg
2 ks
1 711,00 €
na zákazku (12 prac. dní)
122681
biely lak
221 kg
3 ks
2 087,00 €
Na sklade (1 ks)
122680
pozinkovaný
221 kg
3 ks
1 545,00 €
na zákazku (7 prac. dní)
115535
pozinkovaný
208 kg
2 ks
1 286,00 €
na zákazku (7 prac. dní)
122716
pozinkovaný
275 kg
3 ks
1 999,00 €
na zákazku (7 prac. dní)


















