Priručná, bezpečnostná skriňa na nabíjanie akumulátorov FWF 60, na kolieskach


Popis
- na bezpečné skladovanie a nabíjanie lítiových batérií/akumulátorov k ručnému náradiu, elektrokolám apod.
- protipožiarna odolnosť vyše 60 min testovaná MPA smerom zvnútra von podľa EN 1363-1
- konštrukcia s nehorľavými, ohňovzdornými komponentmi (nehorľavý, ohňovzdorný, homogénny plný materiál). Špeciálne protipožiarne tesnenia zabraňujú výstupu plameňov
- bateriový detektor dymu
- uzamykateľné dvojkrídlové dvere s pevným uzamknutím a závesom
- pružinový zámok dverí na kontrolované uvoľnenie tlaku v prípade výbuchu
- lakovanie dverí oranžová, podobná RAL2004, korpus farba šedá, podobná RAL7035
Na nabíjanie a skladovanie lítiových batérií/akumulátorov
– Odvádzanie tepla pri nabíjaní pomocou ventilátora
– Napájanie prúdom cez dve 4-násobné zásuvkové lišty 230V (3500W, 16A)
– Prerušenie napájacieho prúdu pri otvorení dverí
– Zastavenie napájania v prípade poruchy alebo havárie
– Uzatvorenie otvoru privádzaného a odvádzaného vzduchu pomocou teplotnej poistky
- štandardne 1 polica umiestnená v polovici skrine. Na prianie možné 2 ďalšie police (viď príslušenstvo)
- na 4 kolieskach
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL2004 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 146 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 660 mm |
| šírka | 800 mm |
| vnútorná hĺbka | 530 mm |
| vnútorna šírka | 730 mm |
| vnútorna výška | 910 mm |
| výška | 1150 mm |

















