Priručná, bezpečnostná skladovacia skriňa na akumulátory FWF 60, s nohami


Popis
- na bezpečné skladovanie a nabíjanie lítiových batérií/akumulátorov k ručnému náradiu, elektrokolám apod.
- protipožiarna odolnosť vyše 60 min testovaná MPA smerom zvnútra von podľa EN 1363-1
- konštrukcia s nehorľavými, ohňovzdornými komponentmi (nehorľavý, ohňovzdorný, homogénny plný materiál). Špeciálne protipožiarne tesnenia zabraňujú výstupu plameňov
- bateriový detektor dymu
- uzamykateľné dvojkrídlové dvere s pevným uzamknutím a závesom
- pružinový zámok dverí na kontrolované uvoľnenie tlaku v prípade výbuchu
- lakovanie dverí oranžová, podobná RAL2004, korpus farba šedá, podobná RAL7035
- štandardne 1 polica umiestnená v polovici skrine. Na prianie možné 2 ďalšie police (viď príslušenstvo)
- na 4 nožičkách 100 mm
Len na skladovanie lítiových batérií/akumulátorov
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL2004 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 132 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 660 mm |
| šírka | 800 mm |
| vnútorná hĺbka | 530 mm |
| vnútorna šírka | 730 mm |
| vnútorna výška | 910 mm |
| výška | 1110 mm |













