Nosná konštrukcia zdvíhacej rudle, nosnosť 250 kg, rozsah zdvihu 55-1300 mm, farba antracit RAL7016


Popis
Na rýchle zdvíhanie, spúšťanie a prepravu materiálu bez námahy. Veľmi praktické a ergonomické riešenie pre rôzne druhy materiálu.
- oceľová zváraná konštrukcia, lakovaná
- plynule nastaviteľný rozsah zdvihu od 55 - 1300 mm
- zdvih sa ovláda pomocou ručnej kľuky so samosvorným závitom
- vzadu 2 otočné kolieska s ochranou nôh a s brzdou, Ø 160 mm, obruče zo šedej termoplastickej gumy nezanechávajúce stopy, presné guličkové ložiská, 2 polyuretánové valčeky vpredu
- brzdová páka v ergonomickej výške
- veľké ovládacie madlo s mäkčenou vrstvou pre ľahké a jednoduché ovládanie
- držiaky materiálu je možné podľa potreby ľahko vymeniť (nie je súčasťou dodávky, viď Príslušenstvo)
- dve pevné kolesá 260x65 mm na guličkových ložiskách, obruče z plnej gumy
- v oporných ramenách riadiace kolieska pr. 50 mm, obruče z polyuretánu
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 55 - 1300 mm |
| hmotnosť | 48,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| dĺžka celkom | 845 mm |
| šírka celkom | 575 mm |
| výška celkom | 1545 mm |









