Množstevná zľava
Bezpečnostný rollkontajner "ADB-rolltainer", 5-stranný s dverami, bez polic, š x h x v:724x815x1810 mm
kód: 122667
EAN: 4260316443441
490,00 € bez DPH
602,70 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
441,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (10 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 51
Popis
- plastová podlaha z vysoko kvalitného HDPE, svetlo modrá podobná RAL 5012 (sendvičová konštrukcia, rýchlo a ľahko sa čistí)
- polypropylénové kolieska ø108 mm, dve otočné a dve pevné kolieska
- bočnice, zadná stena, strecha a dvere z oceľovej rúrky ø22 mm, výplň z drôtu ø 4 mm, oká 50 x 50 mm, povrch: pozink.
- dvere je možné zamknúť rygľom a zaistiť visiacim zámkom
Parametre
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 700 |
| hmotnosť | 48 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet ložných plôch | 1 ks |
| vnútorná hĺbka | 750 mm |
| vnútorna šírka | 660 mm |
| vnútorna výška | 1585 mm |
| vonkajšia hĺbka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 724 mm |
| vonkajšia výška | 1810 mm |







