Množstevná zľava
Rollkontajner "rolltainer", 4-stranný s dverami, bez polic, š x h x v: 724x815x1830 mm.
kód: 122666
EAN: 4260316449450
221,00 € bez DPH
271,83 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
198,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 11 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 51
Popis
- plastová podlaha z vysoko kvalitného HDPE, svetlo modrá podobná RAL 5012 (sendvičová konštrukcia, rýchlo a ľahko sa čistí)
- polypropylénové kolieska ø108 mm, dve otočné a dve pevné kolieska
- bočnice, zadná stena a predná stena z oceľovej rúrky ø 22 mm, výplň z plochého profilu 12x3 mm, povrch: galvanicky pozinkovaný
Parametre
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 700 |
| hmotnosť | 37,9 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet ložných plôch | 1 ks |
| vnútorná hĺbka | 750 mm |
| vnútorna šírka | 660 mm |
| vnútorna výška | 1640 mm |
| vonkajšia hĺbka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 724 mm |
| vonkajšia výška | 1830 mm |







