Množstevná zľava
Zásuvný rollkontajner "nestainer", trojstranný, 2 police, š x h x v: 725x820x1780 mm
kód: 122660
EAN: 4260474941605
445,00 € bez DPH
547,35 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
399,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (10 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 52
Popis
- zásuvné – prazdné je možné zasunúť do seba, aby sa ušetrilo miesto
- police je možné naklápať dozadu pomocou pružinového mechanizmu
- plastová podlaha a police (neprestaviteľné) z vysoko kvalitného HDPE, svetlo modrá podobná RAL 5012 (sendvičová konštrukcia, rýchlo a ľahko sa čistí)
- elastické kolieska ø125 mm, dve otočné kolieska s brzdou / dve pevné kolieska
- bočnice, zadná stena a predná stena z oceľovej rúrky ø 22 mm, výplň z drôtu ø 6 mm, povrch: galvanicky pozinkovaný
Parametre
| kolesá | 2 otočné s brzdou , 2 pevné kolieska |
| materiál obruče | elastická šedá guma |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 700 |
| hmotnosť | 58 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet ložných plôch | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vnútorná hĺbka | 785 mm |
| vnútorna šírka | 670 mm |
| vnútorna výška | 1540 mm |
| vonkajšia hĺbka | 820 mm |
| vonkajšia šírka | 725 mm |
| vonkajšia výška | 1780 mm |
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
počet ložných plôch
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
122658
49 kg
1 ks
327,00 €
na zákazku (10 prac. dní)
122659
53 kg
2 ks
386,00 €
na zákazku (10 prac. dní)









