ESD Podvozok pod EURO prepravky, 810 x 610 mm, 6 otočných koliesok ESD PP, farba čierna
kód: 122654
121,00 € bez DPH
148,83 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 20 ks
Popis
- nosný rám z odolného, vodivého polypropylénu vystuženého oceľovými profilmi
- rozmerovo optimalizovaný pre štandardné EURO prepravky 800x600 mm, dve 600x400 mm alebo štyri 400x300 mm
- bočná hrana s výškou 25 mm zabraňuje skĺznutiu prepraviek
- vždy na 6 ESD kolieskach s pr. 100 mm
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| kolesá | 6 otočných koliesok |
| konštrukčný materiál | plast |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 600 |
| hmotnosť | 8,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vnútorná dĺžka | 810 mm |
| vnútorna šírka | 610 mm |
| vonkajšia dĺžka | 820 mm |
| vonkajšia šírka | 620 mm |
| vonkajšia výška | 175 mm |






