ESD Podvozok pod EURO prepravky, 608 x 410 mm, 4 otočné kolieska ESD PP, farba čierna
kód: 122653
53,00 € bez DPH
65,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Popis
- nosný rám z odolného, vodivého polypropylénu, rozmerovo optimalizovaného pre štandardné EURO prepravky 600x400 mm alebo dve 400x300 mm
- bočná hrana s výškou 20 mm zabraňuje skĺznutiu prepraviek
- vždy na 4 ESD-kolieskach s pr. 100 mm
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| kolesá | 4 otočné kolieska |
| konštrukčný materiál | plast |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 5,31 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vnútorná dĺžka | 608 mm |
| vnútorna šírka | 410 mm |
| vonkajšia dĺžka | 620 mm |
| vonkajšia šírka | 420 mm |
| vonkajšia výška | 172 mm |




