Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit na nábytok, nosnosť 250 kg, lopata 360 x 330 mm, kolieskaz plnej gumy, farba antracit RAL7016
kód: 122630
EAN: 4035694085138

178,00 € bez DPH
218,94 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
160,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- oceľová lopata s protišmykovým povrchom zabraňuje skĺznutiu transportovaného predmetu
- oporný rám je opatrený tlustostěnným plastovým a priehľadným poťahom, ktorý chráni nábytok pred mechanickým poškodením
- s ohnutými priečnymi vzperami, horná rovná
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá na špeciálnom plastovom disku s guličkovými ložiskami a krytom disku
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 360 × 335 mm |
| hmotnosť | 19,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 620 mm |
| výška | 1400 mm |













