Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit s klznými ližinami, nosnosť 250 kg, lopata 480 x 300 mm, bantamové kolieska, farba antracit RAL7016
kód: 122620
EAN: 4035694080218

162,00 € bez DPH
199,26 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
145,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- vymeniteľné plastové chrániče na kĺzavej časti trubiek
- bantamové pneumatiky 260x85 mm
- kolesá na oceľovom disku s guličkovým ložiskom a krytom na disk
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| kolesá | bantamové |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 480 × 300 mm |
| hmotnosť | 20 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 570 mm |
| výška | 1310 mm |











