Množstevná zľava
Skriňový vozík VARIOfit s dverami, sieťované steny, 1045 x 685 mm, nosnosť 500 kg
kód: 122610
EAN: 4035694023734

920,00 € bez DPH
1 131,60 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
874,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- celozvárana konštrukcia z oceľových uholníkov
- výplne stien a dverí z drôtené sieťoviny 50x50x4 mm
- lakované práškovou farbou
- ložná plocha z dosky MDF s dekorom
- sklápacie madlo s mäkkou plastovou rukoväťou, keď sa nepoužíva je vo zvislej polohe
- dvojkrídlové dvere zatvárateľné rozvorovým mechanizmom a cylindrickým zámkom
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1045 x 685 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 77 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1115 mm |
| vonkajšia šírka | 730 mm |
| výška celkom | 1810 mm |
| výška rámu | 1485 mm |








