Množstevná zľava
ESD viacúčelová plastová paleta 1200 x 800 mm, dierovaná, čierna, na ližinách
kód: 122587
138,00 € bez DPH
169,74 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
124,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Popis
- vyrobené z elektricky vodivého plastu, polypropylénu (ESD PP), farba čierna
- vhodné pre bezpečné skladovanie a prepravu elektronického tovaru
- na krajoch s lemom proti nežiadúcemu posunutiu tovaru na palete
- prázdne palety na nohách pre úsporu miesta je možné zasunúť do seba
povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | ESD PP elektricky vodivý polypropylén |
| povrch | dierovaný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 12,5 kg |
| nosnosť dynamická | 1000 kg |
| nosnosť statická | 3000 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 166 mm |






