Množstevná zľava
ESD ľahká plastová paleta 800 x 600 mm, čierna, na nohách
kód: 122584
26,10 € bez DPH
32,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
23,40 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 88 ks
Popis
- vyrobené z elektricky vodivého plastu, polypropylénu (ESD PP), farba čierna
- vhodné pre bezpečné skladovanie a prepravu elektronického tovaru
- na krajoch s lemom proti nežiadúcemu posunutiu tovaru na palete
- prázdne palety na nohách pre úsporu miesta je možné zasunúť do seba
povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm
- malá hmotnosť
- bezpečnostný lem 7 mm
- nie sú vhodné pre vysoké regále
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | ESD PP elektricky vodivý polypropylén |
| hmotnosť | 3,3 kg |
| nosnosť dynamická | 250 kg |
| nosnosť statická | 500 kg |
| nosnosť v regálu | 0 kg |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 137 mm |






