Prístrojové koliesko, otočné, behúň šedý, vidlica čierna, priemer 75 mm, s chrbátovým otvorom, nosnosť 60 kg
kód: 122401
EAN: 4021885130107
6,20 € bez DPH
7,63 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlica kolies z oceľového plechu, lakované čiernou farbou
- stred kolesa z odolného plastu s presným guličkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 10,2 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| stavebná výška | 103 mm |
| šírka obruče | 25 mm |
| vyosenie | 38 mm |



