Prístrojové koliesko, otočné, behúň šedý, vidlica čierna, priemer 50 mm, s chrbátovým otvorom, nosnosť 50 kg
kód: 122396
EAN: 4021885130091
4,56 € bez DPH
5,61 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlica kolies z oceľového plechu, lakované čiernou farbou
- stred kolesa z odolného plastu s presným guličkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 50 kg |
| priemer dier | 10,2 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 73 mm |
| šírka obruče | 18 mm |
| vyosenie | 26 mm |



