Prístrojové koliesko, otočné s brzdou, behúň šedý, vidlica čierna, priemer 50 mm, s doštičkou, nosnosť 50 kg
kód: 122394
EAN: 4021885130213
5,50 € bez DPH
6,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlica kolies z oceľového plechu, lakované čiernou farbou
- stred kolesa z odolného plastu s presným guličkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 54 x 54 mm |
| rozteč dier | 40x40/34x34 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 50 kg |
| priemer dier | 6,3 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 73 mm |
| šírka obruče | 18 mm |



