Prístrojové koliesko, pevné, behúň šedý, vidlica čierna, priemer 75 mm, s doštičkou, nosnosť 60 kg
kód: 122391
EAN: 4021885130169
5,94 € bez DPH
7,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlica kolies z oceľového plechu, lakované čiernou farbou
- stred kolesa z odolného plastu s presným guličkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 60 x 60 mm |
| rozteč dier | 48x48/38x38 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 6,3 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| stavebná výška | 103 mm |
| šírka obruče | 25 mm |



