Ohradová paleta, kovová, profesionálna, 800x600 mm, 1000 kg, 4 plné bočnice, na nohách, farba modrá RAL5010
kód: 122509
189,00 € bez DPH
232,47 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 208
Popis
- robustná zváraná konštrukcia z oceľového plechu s vrubami, ktoré zaručujú tuhosť a vysokú nosnosť paliet
- bočné steny s horným celoobvodovým, zosilneným okrajom
- palety sú stohovateľné
- vhodné pre manipuláciu paletovým vozíkom (podjazdová výška 100 mm) alebo žeriavom - rohové stĺpiky so žeriavovými okami
- štandardne lakované syntetickým lakom
Konštrukčné prvky:
stĺpiky - plech 3,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
bočné steny - plech 1,5 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 34 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| stohovateľnosť | 6 ks |
| dĺžka | 800 mm |
| plniaca výška | 400 mm |
| šírka | 600 mm |
| vonkajšia dĺžka | 840 mm |
| vonkajšia šírka | 640 mm |
| výška stohovacie | 536 mm |











