Ohradová paleta, kovová, profesionálna, 1200x800 mm, výška 375 mm, 1500 kg, 4 plné bočnice, farba sivá RAL7005
kód: 122512
245,00 € bez DPH
301,35 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (42 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 209
Popis
- robustná zváraná konštrukcia z oceľového plechu s vrubami, ktoré zaručujú tuhosť a vysokú nosnosť paliet
- bočné steny s horným celoobvodovým, zosilneným okrajom
- palety sú stohovateľné
- vhodné pre manipuláciu paletovým vozíkom (podjazdová výška 100 mm) alebo žeriavom - rohové stĺpiky so žeriavovými okami
- štandardne lakované syntetickým lakom
Konštrukčné prvky:
stĺpiky - plech 3,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
bočné steny - plech 1,5 mm
Parametre
| farba | šedá RAL7005 ![]() |
| hmotnosť | 35 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| stohovateľnosť | 6 ks |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 840 mm |
| vonkajšia výška | 375 mm |
| výška stohovacie | 315 mm |





