EKO STAR STATION - zostava na triedený odpad, objem 4 x 60 l
kód: 122507
EAN: 5907514308224

430,00 € bez DPH
528,90 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Popis
- na vnútorné použitie
- otvárateľné horné veko s vhadzovacími otvormi, vybavené pántami na jednej strane a trojhranným zámkom
- robustná spoločná nádoba z pozinkovaného a dodatočne lakovaného plechu o hr. 1,0 mm
- z jednej kratšej strany dvoje výškovo nastaviteľnými nožičkami a z druhej dve kolieska, úchyty na kratších bokoch pre ľahké premiestňovanie
- možnosť zavesenia plastového vreca pod každým otvorom (pridržovacie hranaté rámiky sú súčasťou dodávky)
- alternatívne je možné pod každý otvor vložiť vnútornú nádobu plastovú s objemom 30l popr. kovovú 48l (viď. príslušenstvo)
- súčasťou dodávky sú farebné samolepky triedeného odpadu
- farba korpusu tmavo šedá RAL7016, farba veka čierna RAL9005
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 29 kg |
| objem | 240 l |
| hĺbka | 355 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 705 mm |





















