Paletový vozík s rychlozdvíhom , nosnosť 2500 kg, kolieska čierna guma

Popis
Nízkozdvižný paletový vozík je určený na prepravu tovaru na EURO paletách príp. na paletách a plošinách obdobných rozmerov prispôsobených k naberaniu na zdvižnú vidlicu. Oceľový zosílený rám zaisťuje pevnosť a tuhosť konštrukcie. Oj s ergonomickým madlom a gumovým úchytom. Hydraulický agregát s uzavreným hydraulickým okruhom je kompaktný odliatok s vstavaným prepúšťacím ventilom proti preťaženiu.
Rýchlozdvih je funkčný do hmotnosti bremena 150 kg. Vozík zdvíha bremená 2x rýchlejšie ako klasické paletové vozíky. U bremien nad 150 kg sa hydraulický systém automaticky prepne na normálny výkon a k rovnakej výške zdvihu je treba 10 zdvihov.
Pre ľahké nasunutie do paliet a prekonávanie eventuálnych prekážok sú na koncoch vidlíc zospodu dve nylonové nájazdové kolieska.
vodiace kolieska: 200x50 mm, obruče čierna guma
vidlicové kolieska: 80x70 mm nylon, tandem
Parametre
| materiál riadiacich kolies | čierna guma |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | rýchlozdvih |
| hmotnosť | 75 kg |
| nosnosť | 2500 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |



