Zásuvková skriňa na výkresy, vystužená, 10 zásuviek, formát A0, farba modrá RAL5010


Popis
Výkresové skrine na vodorovné ukladanie výkresov a dokumentov.
- zosilnená konštrukcia zvarená z kvalitného oceľového plechu lakovaného práškovou farbou
- zásuvky na teleskopických guličkových pojazdoch s výsuvom 600 mm tzn. 94% pri zásuvkách formátu A1 alebo 68% pri formátoch A0
- jednotná svetlá výška 47 mm a nosnosť zásuvky 40 kg
- priebežný sklopný oblúk na prednej vnútornej strane zásuviek zamedzí poškodeniu výkresov a dokumentácie pri otváraní/zatváraní zásuviek
- skrine sú vybavené centrálnym zámkom
V zosilnených skriniach sú použité dodatočné profily, ktoré spevňujú celú konštrukciu a umožňujú stohovanie viacerých skríň na seba.
Táto konštrukcia umožňuje postavenie na seba 2 skríň s 10-tich alebo 4 skríň s 5-timi zásuvkami (celkom max. 20 zásuviek).
Za príplatok je možné skriňu dovybaviť soklom, viď. Príslušenstvo.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| formát | A0 |
| hmotnosť | 234 kg |
| počet zásuviek | 10 ks |
| hĺbka | 920 mm |
| hĺbka zásuvky | 886 mm |
| šírka | 1315 mm |
| šírka zásuvky | 1239 mm |
| výška | 765 mm |




















