Ručný nízkozdvižný paletový vozík s elektrickým zdvihom a pojazdom EP F4, nosnosť 1500 kg

Popis
- elektrický pohon a zdvih
- Lítium-Ion batéria, ľahká výmena a možnosť pridania druhej baterky
- záruka na konštrukciu: 36 mesiacov, záruka na baterku: 6 mesiacov
Paletový vozík F4 od výrobcu EP-Equipment je kompaktný, jednoduchý a užívateľsky prívetivý ručný paletový vozík s elektrickým pojazdom a zdvihom. Je dokonalým pomocníkom pre minimalizáciu fyzickej námahy vynakladanej obsluhou. Ideálne pre supermarkety, predajne a ľahké prevádzky, kde s nimi často pracujú ženy, pre ktoré práca s klasickým paletovým vozíkom môže byť príliš ťažká.
Lítium-Ion vymeniteľnú baterku je možné veľmi jednoducho demontovať a nabiť popr. vymeniť na nabitú. Doba používania v prevádzke je cca. 3 motohodiny. Ďalšiu baterku je možné objednať ako príslušenstvo.
Konštrukcia vozíka umožňuje pridanie druhej baterky a tým zdvojnásobenie prevádzkovej doby vozíka.
Súčasťou štandardnej dodávky je externá nabíjačka 24V/4A. Doba nutná k plnému nabitiu prázdnej baterky je cca. 5 hod.
Ostatné parametre:
Rýchlosť jazdy s nákladom/bez nákladu: 4 / 4,5 km/h
Rýchlosť zdvíhania s/bez bremena: 0,017 / 0,002 m/s
Maximálna stúpavosť: so záťažou/bez záťaže: 5 / 16%
Hnacie/riadiace kolesá: polyuretán 1x 210x70 mm
Vidlicové valčeky: polyuretán 2x 80x60 mm
Výkon ťažného motora: 0,75 kW
Výkon motora zdvihu: 0,5 kW
Batéria: 24V / 20 Ah
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 82 - 187 mm |
| zdvíhanie | elektrohydraulické |
| hmotnosť | 120 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| dĺžka celkom | 1550 mm |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 590 mm |
| šírka vidlíc | 150 mm |
| výška celkom | 400 mm |





















