Vysokozdvižný paletový vozík, nosnosť 1000 kg, ručný zdvih 1600 mm
kód: 122364
827,00 € bez DPH
1 017,21 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 84
Popis
Vozíky je možné využívať na prepravu a zdvíhanie nákladu na štandardných paletách. Vďaka úzkej konštrukcii sú vozíky vhodné na manipuláciu aj v tesných priestoroch skladu. Ručné posúvanie vhodné na kratšie vzdialenosti v skladoch a vnútri objektov na pevných a rovných podlahách.
Kompaktná hydraulika na ručné zdvíhanie prostredníctvom manipulačného oja nebo nožným pedálom.
Zvarovaná konštrukcia z profilovej ocele s 2 vodiacimi kolesami 180x50 mm s brzdou a 2 tandemovými, pevnými kolesami 74x70 mm, obruče z polyuretanu.
Parametre
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 90 - 1600 mm |
| zdvíhanie | standard +nožný pedál |
| hmotnosť | 210 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| dĺžka celkom | 1680 mm |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 740 mm |
| šírka vidlíc | 170 mm |
| výška celkom | 1980 mm |





