Hliníkové teleskopické štafle, max. výška plošinky 1,43 m
kód: 122358
EAN: 4007126235701
207,00 € bez DPH
254,61 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 465
Popis
Tieto štafle je možné použiť z oboch strán, možno na nich tiež chodiť vo všetkých smeroch. Ušetríte čas aj fyzickú námahu pri premiestňovaní, stabilná konštrukcia zaručuje bezpečnosť.
- ľahké hliníkové schodíky s nastaviteľnou výškou
- 2x4, 2x5 alebo 2x6 schodíkov v jednom
- bezpečnostný uzamykací systém (teleskopických prvkov) s indikátorom "Zamknúť / Odomknúť"
- obojstranne pochôdzna, možno použiť aj na schodoch
- kombinácia stupňov a priečok s protišmykovým povrchom
- zložené sú veľmi kompaktné, šetria priestor na skladovanie a transport
- istiace oceľové lanká
- protišmykové plastové nožičky
Parametre
| počet priečlí | 2 x 6 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 8,9 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 1430 mm |
| šírka | 520 mm |
| výška plošiny | 1430 mm |
| výška v zloženom stave | 980 mm |
Dokumenty
názov















