Hliníkové teleskopické schodíky, max. výška plošinky 1,09 m
kód: 122357
EAN: 4007126233332
160,00 € bez DPH
196,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (5 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 465
Popis
- ľahké hliníkové schodíky s nastaviteľnou výškou
- 3-5 schodíkov v jednom
- teleskopiscké bočnice o stojany
- bezpečnostný uzamykací systém (teleskopických prvkov) s indikátorom "Zamknúť / Odomknúť
- možno tiež použiť na schodoch
- kombinácia stupňov a priečok
- extra veľká nášľapná plošina 29,9 × 27,5 cm
- úložný zásobník s rôzne veľkými (náterovými) plochami na odkladanie pracovných pomôcok, plechoviek a pod.
- protišmykové plastové nožičky
- minimálny priestor pre skladovanie a transport
- nosnosť do 150 kg
- s certifikátom podľa normy EN131
- 3-5 schodíkov v jednom
- teleskopiscké bočnice o stojany
- bezpečnostný uzamykací systém (teleskopických prvkov) s indikátorom "Zamknúť / Odomknúť
- možno tiež použiť na schodoch
- kombinácia stupňov a priečok
- extra veľká nášľapná plošina 29,9 × 27,5 cm
- úložný zásobník s rôzne veľkými (náterovými) plochami na odkladanie pracovných pomôcok, plechoviek a pod.
- protišmykové plastové nožičky
- minimálny priestor pre skladovanie a transport
- nosnosť do 150 kg
- s certifikátom podľa normy EN131
Parametre
| počet priečlí | 2 x 5 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 8,8 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 1900 mm |
| šírka | 520 mm |
| výška plošiny | 1090 mm |
| výška v zloženom stave | 1430 mm |
Dokumenty
názov

















