Multifunkčný teleskopický rebrík, dĺžka max. 3,6 m, 4x4 stupňov
kód: 122354
EAN: 4007126751911
237,00 € bez DPH
291,51 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (5 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 464
Popis
Použiteľný ako príložný, výsuvný rebrík, obojstranné štafle aj schodiskový rebrík.
- nastaviteľná výška vďaka postrannej blokácii jednotlivých úrovní resp. priečok
- 2 bezpečnostné kĺby (možno zaistiť a odistiť) pre nastavenie ako štafle alebo príložný rebrík
- automatický blokovací systém
- základné priečky s pozdĺžnym profilom 27 mm / výsuvné priečky s profilom 30 mm
- priečna bezpečnostná traverza (u rebríkov s 4x4 a viac priečkami) pre vyššiu stabilitu
- nešmykľavé bezpečnostné pätky
- s certifikátom podľa normy EN131-4
Parametre
| počet priečlí | 4 x 4 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 12,7 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 3650 mm |
| max. dĺžka stoj. rebríku s predĺžením | 1850 mm |
| max. dĺžka výsuvného rebríku | 3650 mm |
| šírka | 810 mm |
| výška v zloženom stave | 1150 mm |
Dokumenty
názov













